Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Вакансії

СЕО у гараж хаб

Ми відкриваємо вакансію CEO гараж хабу!

7 років ми розбудовували гараж хаб силами резидентів та волонтерів. Це незалежний, душевний, але дуже довгий шлях.
Настав час прискоритись та зосередитись на розвитку. Для цього ми змінюємо підхід та починаємо формування управлінської команди, яка зможе забезпечити не тільки спільноту, але й сервіс для наших резидентів.

Перший крок  - знайти CEO. Нам потрібен надійний партнер, з яким ми спокійно зможемо розділити відповідальність та успіхи гараж хабу та створити першу прибуткову відкриту майстерню в Україні. Ми залишаємось ГО, але хочемо додати нашій діяльності більше можливостей та життєздатності.

Ми шукаємо людину для управління платформою та сприяння її розвитку. Людину, яка доповнить наше бачення гараж хабу бізнес-підходом, практичністю та системністю.
Детально про вакансію за посиланням - https://docs.google.com/document/d/1rjxH0rHmxwMgrb9Jza1Q5xqwiWW4ft1sRCHd6ye1ZOY/edit

Якщо ви зацікавились - напишіть нам у повідомлення сторінки або на пошту

А якщо ви знаєте людину, яка нам підійде - відправте їй цей пост, будь ласка.

Трохи почитати про нас можна у матеріали Ukrainer - https://ukrainer.net/garazh-hab/

Які обов’язки?

 1. Створити ефективну систему роботи гараж хабу з фокусом на нашу місію “Створювати поживне середовище для умілих, людяних, пасіонарних та свідомих людей, щоб вони ставали агентами культурних змін”.

 2. Найняти людей у команду управління гараж хабу, консультантів та підрядників. налагодити та координувати їх роботу. Від адміністратора та технолога, до маркетолога.

 1. Разом з командою та консультантами розробити та запустити продукти та сервіси, які може надавати гараж хаб.  Наприклад, різні види резидентства, менторство, освітні та розважальні програми.

 1. Сприяти розвитку бізнес-підходу на платформі. Ми вважаємо, що здатність заробляти на своїх продуктах та через це бути самозарадними - обов'язкова риса сучасних ГО.  Тож шукаємо людину, яка додасть відповідну експертизу до спільноти.

 1. Бути відповідальним за фінансові результати платформи. Нам важливо, щоб діяльність управлінської команди та СЕО була спрямована на фінансову стійкість майстерні, у потенціалі на прибутковість. 

 1. Відповідати за реалізацію стратегії гараж хабу. У нашій стратегії є речі від дрібного ремонту та перепланування, доробки юридичної моделі,  до створення гараж хаб 2.0

 1. Підтримувати зв'язки з партнерами: відкритими майстернями, хабами, бізнесами, організаціями.

 2. Вирішувати загальні проблеми у разі необхідності, бути трошки майстром гун фу, як і усі ми. Попити чаю з сусідами, організувати ліквідацію потопа.

 

Яку людину ми шукаємо:

 1. З досвідом управління організацією/командою у бізнесі чи громадському секторі.

 2. Здатну вмикатись у операційні процеси за необхідності, але зі збереженням фокусу на управлінні та системності.

 3. Практичну

 4. З системним підходом до роботи. Здатну будувати системи та управляти процесами.

 5. Адаптивну, готову вникати у робочу специфіку, від технологій до законодавства.

 6. З хорошими комунікаційними навичками та вмінням 

 7. Гарна англійська буде великим плюсом.

 

Що ми пропонуємо?

 • Можливість зростання ЗП

 • Амбітні та дуже цікаві задачі

 • Унікальний для України досвід

 • Можливість змінювати своєю діяльністю місто та країну