Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пошук провайдерів/послуг

Швидкий пошук

 

Детальний пошук провайдерів


Регіон
Сфери діяльності з
технічного/операційного розвитку
Сфери діяльності
з організаційного розвитку


0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з підготовки аналітичних документів з державної / регіональної / місцевої політики

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з адвокатування пропозицій до державної / регіональної / місцевої політики

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з аналізу впливу державної / регіональної / місцевої політики: прогноз та оцінювання

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з консультацій зі стейкхолдерами

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з розробки та вибору варіантів у державній / регіональній / місцевій політиці

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з аналізу проблеми державної / регіональної / місцевої політики

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання з аналізу та розробки державної / регіональної / місцевої політики

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Навчання (вебінари, воркшопи, тренінги, майстер-класи), проєктний менеджмент, аналітика

Пропоную послуги навчання (тренінги, вебінари, воркшопи, лекції зокрема онлайн), стратегічного планування, SWOT-аналізу, PR, проведення досліджень, інофрмаційного супроводу, формування іміджу, навчання самопрезентації. ораторству та публічному виступу, менторства та персонального коучингу

0.0/5 оцінка (0 голосів)

ФІНАНСИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Основні елементи здійснення фінансових відносин, організаційна робота у комунальних підприємствах.

Первинні документи та особливості фінасової діяльності комунальних підприємств.

Фінансовий план комунального підприємства.

 

5.0/5 оцінка (3 голосів)

Тренінг "Належне врядування - 5 кроків до самозарадності організації"

Тренінг спрямований на поширення знань щодо наявного інструментарію для стандартизації належного врядування серед українських організацій громадянського суспільства задля досягнення ними самозарадності.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Онлайн консультації з розбудови спільнот

Ми готові поділитися з вами нашими знаннями та досвідом у наступних темах:

 • менеджмент індивідуального та спільного досвіду спільноти. Розвиток стратегій у спільнотах та організаціях, які включають індивідуальні цілі та пріоритети членів та членкинь команд;

 • здатність до саморефлексії та аналізу власної діяльності;

 • правила у спільноті. Умови входу, супроводу та виключення членів та членкинь у спільнотах, в залежності від характеристик останніх;

 • ідентифікація спільних ритуалів для посилення зв’язку між членами й членкинями спільноти

 • робота з різноманіттям у спільноті.

Якщо вам не байдужа ця тема, та у вас є потреба структури свого досвіду для більш ефективної підтримки спільнот, запрошуємо до спільної розмови та рефлексії! 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Дизайн-мислення для організацій

Дизайн-мислення – інноваційна методологія, в основі якої лежать емпатія та уважне ставлення до потреб цільової аудиторії. 

 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Фасилітація/модерація стратегічних сесій (онлайн та офлайн)

Адаптувати стратегію організації або ж наново її переосмислити. Перевірити додану вартість своїх продуктів в нових умовах та розробити нові / відкинути старі. Заново налаштувати роботу команди та піклуватися про оновлені спільні правила та не менш теплу атмосферу в онлайновому та дистанційному форматі співпраці. Всі ці питання були актуальними й до пандемії, але точно гостро актуалізувалися саме зараз. Буря вже на порозі, але це не означає, що думати про стратегію треба “після того, як виживемо” :-) Для того, аби допомогти вам та вашій команді ефективніше пробратися через хащу цих питань, пропонуємо послугу стратегічної онлайн-сесії.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Робоча культура організації онлайн

Зідзвони онлайн стали новою буденністю. Квартири стали офісами, а галереї — знімками екранів. Разом із тим деякі звичні речі командної культури стають неможливими. Перекинутися новим жартом, швидко щось запитати або відразу проговорити напружений момент. В майбутньому, можливо, щораз більше людей працюватимуть віддалено. Тому формування віртуальної культури, налагодження процесів в онлайні та підтримка своєї команди – ці питання турбують усіх, хто працює з командами.

 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Онлайн школа фасилітації стратегічних сесій (вереснева)

Ця школа стане навчальним майданчиком для огляду моделей та методів для стратегічних сесій, а також для ознайомлення з Toolbox for citizens, який є DIY набором методів для команд та організацій. Якщо ви шукаєте компактного огляду сучасних підходів до формування стратегій, а також прагнете поповнити свою “скарбничку” методів для стратегування та організаційного розвитку — вам сюди.

[12 3 4 5  >>  

Швидкий пошук послугДетальний пошук послуг

Маркетплейс постійно опікується якістю послуг з організаційного розвитку і працює над тим, щоб організації громадянського суспільства мали доступ до послуг, які для них є найнеобхіднішими. Переслідуючи цю мету, ми запрошуємо Вас приєднатись до ініціативи з підтвердження якості послуг з організаційного розвитку в Україні та взяти участь у пілотній спробі “верифікації” якості послуг, що пропонуються на www.cd-platform.org

Ми не даремно пишемо слово “верифікація” в лапках, оскільки, на початковому етапі цього процесу основними експертами, котрі надаватимуть підтвердження якості, є саме Ви. А в подальшому - і організації і особи, яким Ви надавали послуги. Крім того, говорити узагальнено і однозначно про якість послуг з організаційного розвитку є нелегкою справою, оскільки мова йде про індивідуальний підхід до потреб кожної з організацій та про довгострокові впливи від отриманих послуг.

На пілотному етапі “веріфікації” Маркетплейс пропонує визначати рівень якості послуг виключно за формальними критеріями, які базуються на досвіді провайдерів та котрі можна легко довести і перевірити. подальшому планується залучати користувачів та оримувачів послуг до надання коментарів щодо якості тієї чи іншої послуги, отриманої від того чи иншого провайдера.

Чому “верифікація” якості є важливою для користувачів?

Організаціям, які усвідомили необхідність організаційного розвитку та виявили бажання знайти провайдера послуг, може бути важко визначитись з тим, які фахівці потрібні саме їм, і хто зможе надати послуги необхідного рівня та належної якості. На сьогоднішній день рівень технічного розвитку Інтернет ресурсу www.cd-platform.org не дозволяє користувачам дізнатись про характер послуги, про те, які результати отримають організації, а головне про її якість. Це ускладнює процес вибору провайдерів з числа тих, які вже присутні на сайті,і викликає необхідність контактування з різними провайдерами “в сліпу”. Для полегшення процедури підбору провайдерів та отримання якісних послуг у видповідності до потреб організацій пропонується система “верифікації” якості послуг.

Чому “верифікація” є важливою для провайдерів?

Пошукачі зможуть швидко знайти послуги, які Ви пропонуєте, дізнатись деталі про послуги і переконатись в рівні їх якості. Це дозволить провайдерам бути більш помітними на www.cd-platform.org та отримувати замовлення від пошукачів.

Після закінчення процесу на профайлі провайдерів на www.cd-platform.org з’явиться позначка “верифіковано”.

Запрошуємо Вас приєднатись до ініціативи та сприяти підвищенню якості послуг, які пропонуються на Маркетплейс. Будь ласка, заповніть анкету для верифікації послуг, котрі Ви надаєте.

Анкета для проходження “верифікації” якості послуг знаходиться у Вашому профілі в меню "Профіль - Верифікація якості послуг"

стратегічне та оперативне планування для неприбуткових організацій

Шановні колеги!

 

Запрошую до співпраці громадські організації, благодійні фонди, громади для плідної та ефективної співпраці.

Маю досвід понад 6 років із налогуджування бізнес процесів на підприємствах всіх форм власності з різноманітними видами діяльності

В приорітетні напрямки моєї роботи входить:

- бізнес- консультування із налагоджування бізнес процесів;

- розробка стратегічних планів;

- розробка оперативних планів;

- організація та проведення стратегічних та фасілстованих сесій;

- структування діяльності підрозділів підприємства та оптимізація ій роботи;

- консультації із податкового права, бухгалтерського обліку, супровід;

- юридичний супровід господарської діяльності (складання протоколів, договорів, статуів, внесення змін до реєстраційних документів)

 

 

 

 

ПЛАН ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ВНУТРІШНІХ ПОЛІТИК В НПО

мпл

Мета – сприяти розвитку інституціональної спроможності неурядових організацій України задля розбудови власного потенціалу та підготовки до отримання прямого фінансування від міжнародних донорів.

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА З УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (IAB, GREAT BRITAIN)

2 Упр. облік

Цей курс дає знання, уміння та навички в управлінському обліку. В майбутньому набуті знання допоможуть приймати тактичні та стратегічні рішення щодо управління сучасним підприємством.

Головна відмінність цієї дисципліни від фінансового обліку в тому, що управлінський облік розрахований на застосування всередині компанії. Його основне завдання - задоволення інформаційних запитів керівництва компанії про ситуацію в ній. Тоді як фінансовий облік розрахований на взаємодію з зовнішнім середовищем для компанії.

Програма розроблена Міжнародною асоціацією бухгалтерів (International Association of Bookkeepers) - професійною організацією, головним завданням якої є навчання, сертифікація знань і об'єднання працівників бухгалтерської професії в усьому світі. Програми IAB входять в реєстр професійних кваліфікацій Уряду Великої Британії (QCA, Qualification Curriculum Authority). Слухачами IAB щорічно стають до 10 тисяч бухгалтерів більш ніж в 80 країнах світу.

МІЖНАРОДНА CЕРТИФІКАЦІЙНА ПРОГРАМА "ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ НПО"від The International Association of Accounting Professionals (IAAP, UK)

Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів (IAAP), відома у Великобританії як кваліфікація вищого рівня в області фінансового менеджменту. Асоціація створена з метою, забезпечити Міжнародне визнання професійної кваліфікації фінансових менеджерів і бухгалтерів.слайд карт. 1 001

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА "СЕРТИФІКОВАНИЙ БУХГАЛТЕР В НЕПРИБУТКОВОМУ СЕКТОРІ"

слайд карт. 1 001

Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів (IAAP), відома у Великобританії як кваліфікація вищого рівня в області фінансового менеджменту. Асоціація створена з метою, забезпечити Міжнародне визнання професійної кваліфікації фінансових менеджерів і бухгалтерів.

Побудова статичних та інтерактивних карт з використанням програмного забезпечення ArcGIS

Картування - це сучасний спосіб візуального представлення даних на географічній карті, зручний інструмент для ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ, ПЛАНУВАННЯ ПРОГРАМ і РОЗРОБКИ ПОЛІТИК.

Картування корисне для фахівців різних сфер діяльності, які приймають рішення, а також для виконавців програм.

Оцінка економічної ефективності за методом окупності соціальних інвестицій (ОСІ; англ.SROI)

 • Метод оцінки соціальних інвестицій (ОСІ) дозволяє оцінити економічну ефективність проекту, враховуючи соціальні, психологічні зміни, зміни щодо стану здоров’я та інші, зокрема не фінансові, наслідки/результати реалізації проекту, що відчули на собі його ключові учасники.
 • Мета ОСІ полягає в тому, щоб дати економічну оцінку цінностям людей, які неможливо оцінити в грошовому еквіваленті (монетизація), що дозволяє приймати рішення про розподіл ресурсів.

Табори/міні-табори для дітей/підлітків та їх батьків

Програма таборів включає в себе такі практичні, розвивальні та терапевтичні компоненти:
- практичні, розвивальні, терапевтичні модулі для батьків та дітей, які направлені на зміцнення родини, пізнання, розуміння один одного, налагодження та покращення взаємовідносин в сім’ї;
- терапевтичні модулі для батьків та дітей, які опинились в кризовій ситуації, жінки, чоловіки та діти, що пережили/або переживають насилля та членами родин, що здійснюють насильницькі дії. Модуль направлений на профілактику повторних актів насилля в сім'ї, попередження наслідування дітьми насильницької, деструктивної поведінки серед дітей та підлітків, підвищення правової грамотності, гармонізацію взаємин із сімейним і соціальним оточенням, формування нетерпимого ставлення до проблеми насилля в сім’ї;
- практичні, розвивальні модулі, які направлені на усвідомлення та формування вмінь та навичок щодо фінансової грамотності та відповідальності за своє майбутнє;
- практичні, розвивальні тренінгові заняття з усвідомлення та формування в учасників ведення здорового способу життя, відповідального ставлення до свого здоров’я через розуміння поняття «безпека поведінки», застосування на практиці вміння говорити «ні» в ризикованих життєвих ситуаціях, розуміння наслідків ризикованої поведінки, формування сексуальної культури, профілактика соціально-небезпечних захворювань;
- практичні, розвивальні тренінгові заняття щодо розвитку лідерських якостей серед учасників, розуміння свої здібностей, подальше їх використання в житті, ефективне планування свого часу, тренування організаторських якостей, впевненості в собі

Навчально-тренінговий курс "Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію"

 • Метою тренінгу є підвищення рівня знань та розвиток навичок з консультування та тестування на ВІЛ представників різних цільових груп.
 • Цільовою аудиторією курсу є лікарі (всіх спеціальностей) закладів первинної ланки охорони здоров’я та спеціалізованих закладів, що надають послуги з лікування та супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією; сімейні лікарі, а також медичні сестри та соціальні працівники.
 • Курс базується на принципах теорії навчання дорослих і включає широкий спектр інтерактивних вправ та видів діяльності з метою формування необхідних знань, навичок та вмінь проведення якісного консультування з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 • До курсу розроблено посібник для тренера, який  містить детальний опис 16 тем, що включені до курсу тематичного удосконалення «Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію».

Тренінг "Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію"

 • Метою тренінгу є підвищення рівня знань та розвиток навичок з консультування та тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів.
 • Цільовою аудиторією є лікарі (всіх спеціальностей) закладів первинної ланки охорони здоров’я та спеціалізованих закладів, що надають послуги з лікування та супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією; сімейні лікарі, а також медичні сестри та соціальні працівники.
 • Тренінг насичений вправами і завданнями для формування навичок консультування х питань ВІЛ, окремий день виділений на опанування навичками тестування за допомогою швидких тестів.
 • До курсу розроблено посібник для тренера.

Цикл тренінгів для фахівців ВІЛ-сервісних НУО України, цільовою групою яких є споживачі ін’єкційних наркотиків.

Тренінги, запропоновані в циклі навчальних заходів, посприяють поліпшенню доступу СІН до послуг, зміні їх поведінки, а також поліпшенню здоров'я та якості життя клієнтів профілактичних програм. Сьогодні потреби клієнта програми профілактики ВІЛ не обмежуються мінімальним пакетом послуг (шприц, презерватив, консультація), вимоги клієнтів зросли – з'явилась зацікавленість у поліпшенні якості життя. Для того щоб у регіонах з'явилися і працювали стабільні профілактичні програми, здатні забезпечити клієнтам доступ до потрібних послуг, необхідні фахівці, на навчання яких і спрямований даний комплексний цикл тренінгів.

Тренінг "Розробка PR-стратегій для ВІЛ-сервісних НУО"

Тренінг планується для підвищення якості комунікації та роботи у напрямку зовнішніх зв'язків для ВІЛ-сервісних НУО. Збільшення поінформованості цільових аудиторій про ситуацію у сфері ВІЛ/СНІДу та підвищення професійного рівня висвітлення проблематики ВІЛ/СНІД у ЗМІ та під час важливих подій. Ефективне використання медіапростору для фокусування уваги громадськості на головних та пріоритетних аспектах епідемії ВІЛ/СНІД в Україні. Ознайомлення з основними методами ефективної комунікації та позиціонування Мережі, створення позитивного іміджу ВІЛ-позитивних активістів, ефективне позиціонування Координаційної ради Мережі.

«Основи телефонного консультування ВІЛ-позитивних людей та їх близького оточення»

Мета тренінгу: розвинути в учасників тренінгу знання вміння та навички телефонного консультування.

«Особливості медичного та психо-соціального супроводу ВІЛ-позитивних споживачів ін'єкційних наркотиків»

Даний тренінг направлено на соціальних працівників реабілітаційних центрів. Під час тренінгу в учасників буде можливість формувати знання, вміння та навички медичного та психосоціального супроводу ВІЛ-позитивних споживачів ін'єкційних наркотиків.

[12 3 4 5  >>